Anmälda ekipage – elitklass

Uppdaterad 20171001

Hund Förare
Avenbokens Nelly Anders Håkanson
Amira Jonny Bergh
Avenbokens Ocki Bengt Nilsson
Barraxans Berra Jim Vejby
Barraxans Bosse Peter Gyulai
Barraxans Bosse Peter Gyulai
Busvizslans Famous Freya Eva Kits Nilsson
Carnbrings Åttioåtta Andreas Nyquist
Choco Ingemar Johansson
Claesbon´s Ronja Claes Hemberg
Contramarkens Hazel Carina Follstam
E´Sunds Loppan Annika Wenster
Elsa Mari Sellberg
Familjen Hederstedts Bosco Heléne Hederstedt
Familjen Hederstedts Bruno Tommy Andersson
Familjen Hederstedts Cura Meit Andersson
fasanvingens Alma Jimmy Johansson
Fraggle av Mjøsgløtt Gunnar Klingwall
Fugleskogen`s Trinny Harald Dreng
Glesbygdens Alf Andreas Jansson
Gonzo Sture Lindqvist
Hedängens G-Tosca Jimmy Johansson
Hedängens Nala Juha Åkerblom
Huldremyras BKP Vinter Jaana Tengman
Jaga von der Wacholderheide Ulrika Gullberg
Jazzamarken’s Silva Arne Selvåg/Kai Dalane
Jazzamarken´s Shiba Anders Svensson
Jazzamarkens Saga Anders Tegner
Jägarhoppets Karma Mikael Danielsson
Jägarhoppets Karma Mikael Danielsson
Klevportens BV Aco Ulf Halvarsson
Klosterskoven´s E Exxon Per-Åke Hellström
Kornknarrens Elli Leonie van der Knaap
Lille Skovbos Emil Jim Lundkvist
Lykkeagers I Marcello Claus Christensen
Michrima Flinga Mostert Christo
Michrima Flinga Mostert Christo
Munsterhusets Fair Peter Ehrenheim
Münsterkullens Fyra Ess Björn holgersson
Münstersystrarnas Bemachon Agneta Aldor
Niemiapajan Vilja Agneta Aldor
Pimen´s Aja Claus Christensen
Pimen´s X-Tra Richard Persson
Pimen´s Zeffiro Richard Persson
Prästgårdens B-Approx Ingemar Johansson
Rakka Lennart Andersson
Ripudden´s Bolt AnnaCarin Karlsson
Ripuddens Bailey Jonny Bergh
Råvatj Anouk Anna Nylander
Rönnmorens Aya Ulf Halvarsson
Sai-Ghas Epzon Jens Toft
Sandlands Axxa Erik Sandell
Sansas Ally Stefan Nilsson
Sinisaivos Eira Marielle Rönnebro
Skogs Lexus Lisbeth WallterTjäder
Skogs Myra Lisbeth WallterTjäder
Skrämmens A Eulalia Simon Nyström
Skrämmens C-Sasso Inga-Lill Hermansson
Skrämmens C-Xi Leif Sörvik
Spartacus II vom Liether-Moor Sören Mulvad Johansen
Stebas Rune Gunnar Pettersson
Stenbitens Maister Sten Rönnerling
Teiens Kaxa Dag Teien
Teiens Peregrin Dag Teien
Trollängens Tova Karl-Oskar Lund
Trollängens Traj Johan Karén
Trullbrutens Nikkie Roger Malmqvist
Tupplurens Rabarber Tom Ringholm
Tupplurens Rabarber Tom Ringholm
Tvärnypets Lotta Josef Alenius
Ulsuddens Cicka Anders Håkanson
Unni Ingemar Johansson
Unni Ingemar Johansson
Vargvilans Hexa Mikael Holmström
Vildfjäderns Nj Vips AnnChatrine Lindmark
Vildvinets Dex Mårten Berg
Xantemi’s Glimma Elisabeth Manninger