Anmälda ekipage – unghundsklass

Uppdaterad 20171001

Hund Förare
Altersundets Qiwi Marielle Rönnebro
Björnkärrets Leonore Håkan Åberg
Bryggeriets AQUA Anna Melin-Nyström
Bryggeriets ARRO Dag Nyström
Ceres Tor-Erik Becher
Csipkeskuti Zsivany Jörgen Andersson
Exet´s Cleo Elisabeth Fyhr
Fasantorpedens MK Kalla Christina Ericsson
Fasanvingens B-Klara Jimmy Johansson
Fjällbrisens Tia Elisabeth Johansson
Fugleskogen`s Cis Disa Anita Dreng
Fugleskogen`s Cis Noomi Wenche Due Hansen
Färjsundet Vidd Bo Olsson
Färjsundet Vilde Fredrik Rüdén
Färjsundet Våga Peter Ehrenheim
Gonzo Sture Lindqvist
Hals Bondens Bos Tommy Andersson
Hellatorpets Banjo Mats Walin
Järpmyrens Kaliber Carl Arosenius
Kajpängets Ella Inger Karlsson
Kajpängets Esko Kalle Andersson
Kajpängets Esmeralda Jerry Wikström
Kungshällans UF Kaisa Hanna Jernberg
Kungshällans UF Metso Frederik Von Essen
Kungshällans UF Mira Christopher Sandberg
Kungshällans UF Tuula Tomas Tjärnström
Maxima von der Wolfstange Elisabeth Manninger
Paulssons Bandit Jan Krogh Nielsen
Pimen’s Charlie Angelica Hammarström
Pimen’s Clara Hampus Nilsson
Pimen´s Cajsa Göran Ask
Pimen´s Chilli Richard Persson
Piméns Castro Åse Kyttä
Sanda Mosses B-Lykke Rolf Grönstedt
Sanda Mosses B-Ziggy Mari Lundkvist
Sanda Mosses Barko Ingmar Tykesson
Sanda Mosses Betty Boop Pär Svahn
Sanda Mosses Bissie Fredrik Agmell Zethraeus
Sanda Mosses Bosse Jarri Sandström
Sanda Mosses Brie Lena Karén
Sandlands Beannie Ann-Sofie Karlsson
Sandlands Bettie Erik Sandell
Sansas Benny Linda Grandt
Sansas Black Beauty Stefan Nilsson
Sansas Bängla Karl-Oskar Lund
Snöyran´s N-Glimra Tomas Olofsson
Suldølen’s AES Tullamore Wenche Due Hansen
Svartsjöarnas Flinga Anna Brammås
Svartsjöarnas Frosta Mirja Israelsson
Tappra Sazoo Philippa Järvinen
Tappra Snap Marie Werbelow
Trubadurens Mighty Sam Mcclain Linda Eklund
Ulsuddens Diza Bengt Nilsson
Ulsuddens Goofy Emil Nilsson
Ulsuddens Isa Björn Eriksson
Viarps Alva Lene Engdahl
Vijaga Qruzz Carl  Magnus Olofsson
Vildatyras Briza Björn Ekström
Vildfjäderns Mv Luna Stefan Lundgren
Vildskinnets VB Era Maja Sjöquist
Viltjägarens Apollo Hans-erik Johansson
Vindvinets Fenja Ulf Granberg
östervangens Gonzo Richard Persson