Startordning onsdag

Alla som haft önskemål har ej fått dessa uppfyllda. Vi har dock  försökt att i så stor utsträckning som möjligt tillgodose dessa  önskemål samt tagit hänsyn till att vissa startar med flera hundar.

Förändringar kan komma att ske beroende på avhopp. I första hand gör vi endast förändringar mellan grupperna på samma dag. Men om nödvändigt kan även flytt till andra dagar bli nödvändiga.

I listan nedan ser ni endast vilken dag ni ska starta på fält, inte vilken grupp ni tillhör. Listan är sorterad på hundarnas namn. UKL överst ovh EKL under.

Hör av er om det skulle vara något eller om ni har några frågor.

/Provledningen

UKL

Hund Förare
Altersundets Qiwi Marielle Rönnebro
Csipkeskuti Zsivany Jörgen Andersson
Fjällbrisens Tia Elisabeth Johansson
Fugleskogen`s Cis Disa Anita Dreng
Järpmyrens Kaliber Carl Arosenius
Kajpängets Ella Inger Karlsson
Kajpängets Esmeralda Jerry Wikström
Kungshällans UF Kaisa Hanna Jernberg
Kungshällans UF Metso Frederik Von Essen
Kungshällans UF Tuula Tomas Tjärnström
Maxima von der Wolfstange Elisabeth Manninger
Paulssons Bandit Jan Krogh Nielsen
Sanda Mosses B-Ziggy Mari Lundkvist
Sanda Mosses Betty Boop Pär Svahn
Sanda Mosses Bissie Fredrik Agmell Zethraeus
Sanda Mosses Brie Lena Karén
Sandlands Bettie Erik Sandell
Sansas Benny Linda Grandt
Sansas Bängla Karl-Oskar Lund
Suldølen’s AES Tullamore Wenche Due Hansen
Svartsjöarnas Frosta Mirja Israelsson
Tappra Snap Marie Werbelow
Ulsuddens Diza Bengt Nilsson
Vijaga Qruzz Carl  Magnus Olofsson

EKL

Hund Förare
Avenbokens Nelly Anders Håkanson
Barraxans Bosse Peter Gyulai
Contramarkens Hazel Carina Follstam
Familjen Hederstedts Cura Meit Andersson
fasanvingens Alma Jimmy Johansson
Fraggle av Mjøsgløtt Gunnar Klingwall
Gonzo Sture Lindqvist
Hedängens G-Tosca Jimmy Johansson
Hedängens Nala Juha Åkerblom
Jaga von der Wacholderheide Ulrika Gullberg
Jägarhoppets Karma Mikael Danielsson
Klevportens BV Aco Ulf Halvarsson
Klosterskoven´s E Exxon Per-Åke Hellström
Michrima Flinga Mostert Christo
Munsterhusets Fair Peter Ehrenheim
Niemiapajan Vilja Agneta Aldor
Pimen´s X-Tra Richard Persson
Pimen´s Zeffiro Richard Persson
Prästgårdens B-Approx Ingemar Johansson
Ripudden´s Bolt AnnaCarin Karlsson
Ripuddens Bailey Jonny Bergh
Sai-Ghas Epzon Jens Toft
Sansas Ally Lisbeth Tjäder Walter
Skogs Myra Lisbeth WallterTjäder
Skrämmens C-Sasso Inga-Lill Hermansson
Teiens Peregrin Dag Teien
Tupplurens Rabarber Tom Ringholm
Unni Ingemar Johansson
Vildfjäderns Nj Vips AnnChatrine Lindmark
Vildvinets Dex Mårten Berg